Het is bekend dat de vraag naar bouwmaterialen momenteel elke verwachting overstijgt. Grondstoffen worden schaars en als gevolg daarvan nemen levertijden toe en verhogen veel van onze leveranciers de prijzen.
Vooral op het gebied van hout, staal en isolatie worden prijsstijgingen verwacht van 10 tot 25%. Wij ontkomen er helaas niet aan deze prijsverhogingen door te voeren.
Vanzelfsprekend doen wij er alles aan om voorraden op peil te houden. Wij raden wel aan lopende en toekomstige projecten goed met ons af te stemmen en op tijd materialen te bestellen. Onze medewerkers staan voor je klaar en denken met je mee om het zo makkelijk mogelijk te maken.
Voor de exacte verhogingen, levertijden en actuele prijzen vragen wij contact op te nemen met je vaste contactpersoon. Ook bij andere vragen staan wij u natuurlijk graag te woord.
Wij houden u zoveel mogelijk op de hoogte van de ontwikkelingen.
In samenwerking met Steenfabriek Vogelensangh uit Deest heeft Hormes Bouwmaterialen een nieuwe, unieke steencollectie samengesteld. Genuanceerde stenen, met de hand gesorteerd en gemixt tot een exclusieve kleur en uitstraling. De naam van deze bijzondere selectie: de HormesMix steencollectie . Deze mix is exclusief voor Hormes Bouwmaterialen samengesteld!
17 maart 2021 | 3 min.Rondom de feestdagen in het voorjaar hebben wij onze openingstijden aangepast.
12 maart 2021 | < 1 min.Jan Hormes, oud-directeur Hormes Bouwmaterialen overleden.
3 maart 2021